Pasteryzatory płytowe parowe lub elektryczne
Odpowiednio zestawiony płytowy wymiennik ciepła na ramie nośnej wyposażony w instalacje towarzyszące takie jak:
- wody lodowej albo zimnej
- produktu
- sterowniczą
- parową lub elektryczną
- sprężonego powietrza.
Procedura pasteryzacji przebiega w sposób rejestrowany i automatyczny.

Wymienniki ciepła
Głównym elementem wymienników ciepła płytowych jest grupa płyt strumieniowych zamocowanych na konstrukcji nośnej i ściśnięty za pomocą nitów. Wymienniki ciepła płytowe działają na zasadzie oziębiaczy albo ogrzewaczy w reakcjach , w których wymagane jest szybkie przetwarzanie ciepła.

Zakład Spomasz Bełżyce to renomowany i solidny wytwórca wytwarzający urządzenia dla przemysłu spożywczego, pełniące wyposażenie linii technologicznych w przemyśle winiarskim, mleczarskim, spożywczym i browarniczym. Dla branży spożywczej firma produkuje urządzenia do zestawiania linii technologicznych w takich zakładach jak: wytwórnie ciastek, lodów, koncentratów, ketchupów, soków, napojów, karmy dla kotów i psów, przecierów, majonezów, chrupek, czekolady, a także wymienników rurowych i płytowych dla branży ciepłowniczej.

Homogenizatory mleczne i sokowe
Maszyny dla przemysłu spożywczego do robienia jednorodnych zawiesin lub emulsji płynów chemicznych, spożywczych oraz innych roztworów. Powoduje rozdrabnianie cząstek tłuszczu dzięki czemu produkt staje się lepiej przyswajalny.

Spomasz Bełżyce posiada w ofercie produkty i usługi. Pośród produktów odnajdziemy: odgazowywacze, system do pomiaru zawartości tłuszczu w mleku, armaturę dla ciepłownictwa, w tym wymienniki płaszczowo-rurowe i płytowe, wieloprocesor, pasteryzatory rurowe, pompy, homogenizatory, pasteryzatory płytowe, zbiorniki, urządzenie myjące, wymienniki płytowe. Usługi naszej firmy to cięcie plazmą i obróbka plastyczna, wytwarzanie niestandardowych urządzeń i maszyn, uruchamianie i montaż linii i urządzeń, obróbka mechaniczna, cieplna i galwaniczna.

Więcej informacji technicznych na temat urządzeń przeznaczonych dla przemysłu spożywczego można odnaleźć na stronie http://www.spomasz-belzyce.com.pl.

Galeria zdjęć:

biznes

produkcja

przemysł spożywczy