Przedsiębiorstwo Industrial Adhesives to światowy lider w zaopatrywaniu rozmaitych dziedzin przemysłu wysokojakościowych i specjalnych wyrobów technologicznych i ich serwisu.

Wytwory firmy Industrial Adhesives posiadają odpowiednie certyfikaty jakościowe i ekologiczne. Oferta produktowa obejmuje miedzy innymi:
Produkty gdzie niezbędna jest obróbka wiórowa metali, chemiczna obróbka powierzchni, obróbka chemiczna, chemiczna obróbka metali, obróbka plastyczna metali: Produkty z serii Citri-Surf - to oparte na kwasie cytrynowym, przeznaczone do procesów jakimi są: pasywacja stali nierdzewnej i fosforowanie. Produkty z serii Phos - doskonale nadają się na tworzenie powłok konwersyjnych i przygotowanie powierzchni przed malowaniem. Jest to jedyna na rynku uniwersalna technologia, która może być stosowana do cynku, detali ocynkowanych, aluminium, stali itp. Środek jest w pełni biodegradowalny i nie stanowi zagrożenia dla środowiska.
Środki myjące, środki antykorozyjne oraz środki dla przemysłu papierniczego: Produkty na bazie wody, rozpuszczalnikowe i olejowe, zapewniające ochronę długo i krótkoterminową przy przechowywaniu w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz. produkty z serii Rust Veto - ogromna gama produktów do zabezpieczeń antykorozyjnych: produkty dające różne rodzaje filmu: cienki, suchy, gruby, przezroczysty, neutralizatory odcisków palców, niepalne płyny hydrauliczne, trudnopalne płyny hydrauliczne, płyny technologiczne.
Oleje do walcowania: Oleje, oleje hartownicze, oleje maszynowe, środki do przemysłu papierniczego i oleje hydrauliczne z serii Cindol i Rollub do walcowania na zimno. środki smarujące z serii Cindol, przeznaczone są do obróbki aluminium. To oleje z serii: Tandemol i Rollub do walcowania na gorąco. Produkty do kucia: na gorąco to oleje wysokiej lepkości i wodne produkty grafitowe do najtrudniejszych zastosowań. Seria Hot Metal Lubricants to środki syntetyczne, niezawierające składników mineralnych ani grafitu oraz wodne produkty grafitowe.
Środki myjące, środki dla przemysłu papierniczego oraz środki antykorozyjne do obróbki plastycznej metali: Seria produktów Cindol i Houghto-Draw - to pełna paleta produktów do obróbki plastycznej metali: odparowujące, wodorozcieńczalne, oleje czyste, półsyntetyczne i syntetyczne. Produkty przeznaczone są do każdego typu kucia profilowego, ciągnienia, wyciskania, wykrawania otworów, tłoczenia.
Preparaty do obróbki wiórowej: Produkty Hocut - są to syntetyczne, wodorozcieńczalne chłodziwa i emulsje. Produkty Hocut zawierają również chłodziwa nowej generacji, uodpornione na rozwój mikroorganizmów. Produkty Industrial Adhesives Grind to przezroczyste, bezolejowe chłodziwa szlifierskie. Produkty Cut-Max to w pełni gotowe do użycia oleje obróbcze.

Galeria zdjęć:

biznes

produkcja

przemysł