System smarowania, który jest przeznaczony do samodzielnego montażu, przy smarownicach wielopunktowych posiada wiele możliwości. Przede wszystkim występuje możliwość podawania smaru aż do 8 linii zasilania. Jest to oczywiście stosunkowo niewielki system dedykowany w największej mierze do smarowania wielopunktowego. 
Niezawodne uszczelnienia mechaniczne do pomp są stosunkowo często używane w ostatnim czasie. Cały system występujący przy modelach wielopunktowych jest zbliżony swoją istotą działania do dużych, scentralizowanych jednostek. Pokazuje on jednak bardzo dużą łatwość w użyciu, więc o tym powinniśmy pamiętać najbardziej. Istnieje nawet kilka programów na rynku, które działają w bardzo wielu systemach operacyjnych oraz środowiskach. W większości znacznie wspomagają dobranie nastawów urządzeń smarujących przeznaczonych do optymalnego smarowania, które jest uzależnione od kilku czynników. 
Filtry oddechowe zwiększające wydajność maszyn to teraz towar deficytowy. Smarownica z napędem elektromechanicznym zawiera jeszcze w dodatku pompę pionowego działania, silnik razem z zespołem przekładni, a także najważniejszy element czyli system sterowania mikroprocesorowego. Urządzenia tego typu potrafią nawet wytworzyć ciśnienie maksymalne wynoszące przeszło 19 barów, co jest naprawdę solidną wielkością. Dla tej klasy urządzeń to naprawdę solidny wynik. Dzięki temu smarownica ta posiada opcję zasilania aż do 8 różnych punktów smarowniczych. Dozowanie jeszcze może przebiegać tutaj w jednej z 8 prędkości.
Jeśli chcesz kupić coś wymienionego wyżej zajrzyj na stronę: https://www.rato.pl

Galeria zdjęć:

biznes

produkcja