Kurierzy, czy pracownicy poczty zazwyczaj nie słyną z przesadnego dbania o paczki.

Dlatego, mimo że ich obowiązkiem jest dostarczenie ich "całych i zdrowych", często otrzymujemy paczki uszkodzone, które wyglądają, jakby nimi rzucano. Niestety nie jest to takie rzadkie zjawisko, ale na szczęście jest coś, co może zminimalizować, a nawet w niektórych przypadkach kompletnie zniwelować skutki niedbałości dostarczycieli. 
Oczywiście chodzi o wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, takie jak na przykład narożniki ochronne, piankowe, czy też wypełniacze do paczek. Jakie jest ich zadanie? Wyobraźmy sobie, że jesteśmy w takiej paczce "luzem". Nagle ktoś nią rzuca, a my odbijamy się od ścianek jak piłka kauczukowa. Na pewno w takim wypadku nie wyjdziemy z niej bez kilku większych, bądź mniejszych siniaków. Co jednak, jeśli bylibyśmy w tej paczce odpowiednio zabezpieczeni?
Gdyby przytrzymywały nas narożniki piankowe, a w dodatku owinęlibyśmy się folią bąbelkową? Prawdopodobnie zupełnie nic by nam się nie stało. Podobnie wygląda sytuacja z naszymi przesyłkami. Dobrze zabezpieczona elektronika nie ma prawa się zniszczyć podczas transportu. 
Podobnie jak odpowiednio zapakowane szkło, czy cokolwiek innego, co zamówiliśmy. Dlatego apeluję do sprzedawców, żeby używali wypełniaczy, piankowych narożników ochronnych (producent), folii i innych zabezpieczeń, tak aby nasze przesyłki docierały do nas w nienaruszonym, idealnym stanie. Wysyłając paczkę wyślij ją w sposób najlepszy dla klienta. Nie oszczędzaj na ochronnych narożnikach i wypełniaczach.

Galeria zdjęć:

narożniki ochronne

narożniki piankowe

wypełniacze do paczek